Messi, Neymar dhe Ronaldo bashkohen bashkë për të parë një ndeshje bejsbolli (FOTO LAJM)

Të gjithë i shikojnë si rivalë në botën e futbollit, por tjetër gjë ndodh në botën e bejsbollit.

Duket sikur janë vërtet ata por ka qenë një ide fantastike e disa tifozëve për të qëndruar bashkë dhe ekstremisht të ngjashëm me tre lojtarët kyç të kombëtareve të tyre, Ronaldo, Messi dhe Neymar.

Aty ku vëmendja duhet të ishte tek ndeshja e bejsbollit kaloi diku tjetër pikërisht te kjo treshe tifozësh që e bënë stadiumin të kënaqej edhe më shumë, me prezencën e tyre, dhe fotoja e tyre është duke bërë xhiron e botës. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori