Messi "ngrin" para modeles bukuroshe, video që po ndez rrjetet sociale (VIDEO)
Rrjetet sociale janë për çdo gjë dhe nuk lejojnë që edhe detaji më i vogël të kalojë pa u vënë re. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka marrë pjesë në një event të kompanisë “Sirin Labs”, që u mbajt në kryeqytetin katalanas.

Yael Shelbia, modelja dhe imazhi i markës, për të bërë fotot e rastit me mediat atje. Videoja e këtij momenti është bërë virale për shkak të qëndrimit “kurioz”, sipas ndjekësve, që tregon ylli argjentinas.

video shohim se Messi mbetet si një statujë, ndërsa modelja i afrohet atij dhe përpiqet të gjejë një pozicion, në të cilin të shfaqen dhe fotografohen natyrshëm.

Ndërkohë Në komentet e videos së ngarkuar nga modelja shikohet e njëjta qasje. “Leo, duke menduar për veten e tij”, “gruaja ime do të më vrasë mua”, janë “përkthimet” pikante të atij qëndrimi të Messit. /albeu.com/


Shtuar më 01/12/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori