Messi nuk dëshiron rikthimin e Neymarit në Barcelonë
Kapiteni i Barcelonës, Leo Messi nuk do të ishte i lumtur me kthimin e Neymarit.

Real Madridi dhe Barcelona është raportuar kohët e fundit se po interesohen për yllin e PSG.

Por, shefi kryesor i Ok Diario, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, thotë se marrëdhënia e argjentinasit me brazilian mund të provojë një pengesë të pakapërcyeshme.

“Dikush mendon se Neymar po shkon në Barcelonë,” tha Inda.

“Ai nuk mund të kthehet pas sepse ka marrëdhënie të keq me Messin”.

“Megjithatë, me Luis Suarez, ka marrëdhënie të jashtëzakonshme. Lojërat financiare të ndershme do ta pengojnë atë të nënshkruajë për Barçën dhe në vend të kësaj, ai do të shkojë në Real Madrid”, tha ai.
Shtuar më 21/11/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori