Messi: Nuk garoj me Ronaldon, dua trofe
Messi dhe Barcelona sërish bashkë: pas fjalëve të presidentit Bartomeu, vijnë edhe ato të yllit argjentinas. "Pleshti", siç raporton "as.com", shpjegon: "Nuk kam asnjë dyshim, do të vazhdojë të luajë këtu. Nuk mendoj të iki. Në futboll ndryshojnë gjëra, por mendoj vetëm për Barcelonën".

4 herë "Topi i Artë" foli më pas edhe për rivalitetin me Cristiano Ronaldon: "E kam përsëritur disa herë, nuk mendoj për garën me Ronaldon, por vetëm të bëjë punën time. Nuk më intereson të garoj me të dhe të marrë çmime individuale". /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori