Messi nuk luan sot për arsyen më të bukur në botë

Familia de 5❤️❤️❤️❤️❤️ #blessed👦🏻👦🏻👦🏻

A post shared by AntoRoccuzzo88 (@antoroccuzzo88) on

Sipas të përditshmes spanjolle Marca, Leo Messi nuk ka dashur ta lërë vetëm bashkëshorten në ditët e fundit të shtatzënisë.

Antonella Roccuzzo brenda dy-tre ditë thuhet se do të sjell fëmijën e tyre të tretë në jetë, i cili i përket gjinisë mashkullore. Kujtojmë se çifti i cili njihet që nga mosha e fëmijërisë, ka dy djem – Thiagon gjashtëvjeçar dhe Mateon, tre vjet.

Këtë e tregon dhe një postim në të cilin familja Messi janë due përshëndetur pjestarin e 5-të të familjes. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori