Messi nuk shënon vetëm me Barcelonën (VIDEO)
Lionel Messi nuk shënon vetëm me skuadrën e Barcelonës por edhe me kombëtaren. Në ndeshjen eliminatore Argjentinë-Ekuador, takim i zhvilluar në “Monumental” Messi dha një asist dhe realizoi një gol në suksesin 4-0, duke e ngjitur Argjentinën në krye të grupit eliminator të Amerikës së Jugut.

Dy golat e tjerë u realizuan nga Higuain dhe Angel Di Maria. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2012, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori