SURPRIZUESE/ Messi nxorri Ronaldinhon nga burgu?
Ronaldinho dhe i vëllai i tij Roberto Assis u liruan nga burgu ku ndodheshin në qytetin Asunsion në Paraguaji.

Shuma e paguar prej 1.6 milionë dollarësh ishte si garanci për t’i lënë të lirë, edhe pse jo plotësisht.

Sipas “TNT Sport”, këtë shumë parash mund ta ketë paguar ish-shoku i tij te Barcelona, Lionel Messi, duke ditur se Ronaldinho llogaritë i ka të bllokuara dhe nuk ka para brenda.
Shtuar më 09/04/2020, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori