Messi përjetë
Lionel Messi
Leo Messi dhe Barcelona kanë përjetuar dashuri të përjetshme mes njëri tjetrit dhe nuk është e çuditshme që presidenti, Sandro Rossell ti ofrojë atij një kontratë që do ta lidhë atë përjetësisht me klubin katalanas.Sandro Rossell e ka falenderuar Messin për gjërat e mrekullueshme që ka dhënë për Barcelonën dhe deklaron se nuk do ta shesë kurrë këtë lojtar. (albeu.com)
Shtuar më 01/10/2010, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori