Messi perjetesisht te Barca
Albeu.com
Ylly i skuadrës katalanase ju ka kundër përgjegjur lojtarit madrilen, Kristiano Ronaldo i cili para disa ditëve kishte deklaruar se asnjëherë nuk mund të them "kurrë" për në Barcë."E vërteta është ajo se nuk mund ta shoh veten time duke luajtur për Realin e Madridit apo ndonjë skuadër tjetër përveç Barcelonës".

"Kjo skuadër është familja ime e dytë dhe shumë më ka ndihmuar gjatë jetës sime. Jam i lumtur këtu dhe dua ta përfundoj karrierën time në Kamp Nou", ka thënë Messi.
Shtuar më 15/05/2010, ora 15:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori