Messi përjetëson datën e martesës së tij me një tatuazh (FOTO LAJM)

Lionel Messi është nga ata njerëz që e di mirë se çfarë do në këtë jetë dhe një nga këto gjëra është dashuria e përjetshme me Antonellën.

Ai kurorëzoi lidhjen e tij të gjatë me vajzën që e njihte që nga fëmijëria në një martesë madhështore ndërkohë që ka edhe dy fëmijë me të.

Por Messi ka vendosur që datën e martesës ta kujtojë gjithmonë.
Argjentinasi menjëherë pas dasmës me Antonellan, ka bërë tatuazh në dorë datën e martesës.

30.06.2017 në numrat romak është tatuazhi i ri i Messit dhe Antonellas. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori