Messi pizza pas barazimit me Malagan, Pique sanduiç me nutella (FOTO LAJM)

Porositë e futbollistëve të Barcelonës pas ndeshjes me Malagan (0-0)
Lojtarët kanë bërë preferencat e tyre në fillim të sezonit dhe para çdo ndeshje marrin ushqimin e tyre në bazë të listës që ka klubi.

Kështu Messi, Neymar e shumë yje të Barcelonës preferojnë pizza-n, megjithëse me përbërje të ndryshme, Suarez sallatën, ndërsa Gerard Pique një sanduiç me nutella.

Në foton e mësipërme mund të mësoni ushqimet për çdo futbollist të Barcelonës. /albeu.com/


Shtuar më 25/09/2014, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori