Messi rivalizon Ronaldon dhe në numrin e fëmijëve, jep njoftimin e madh (FOTO LAJM)

Që ky është dueli më i bukur në histori për këtë nuk kemi dyshim, por ishte portugezi që e barazoi argjentinasin për numrin e topave të artë.

Argjentinasi mesa duket ka ndërmënd që këtë vit të konkurojë që të barazohen në çdo gjë. Së fundmi në rrjet po qarkullon fotoja e çiftit Messi,ku Antonella ka duart në bark. Sinjal i qartë se ata janë në pritje të fëmijës së tretë. Një më pak se portugezi. Fati i CR7-tës ishte pasi ai qëlloi me një gurë dy zot, të njëjtin fati i urojmë dhe Messit. Pse jo me një gor tre zogj, përcjell Albeu.com.

E vetmja gjë që na ngelet në dorë është që t'i urojmë ardhjen në jetë në gjendje perfekte shëndetësore dhe jetë sa më të gjatë. /albeu.com/

Shtuar më 02/01/2018, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori