Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Messi: Ronaldo e meriton Topin e Arte
Pëlqej
Albeu.com
Sulmuesi argjentinas Lionel Messi thotë se anësori i Manchester United, Cristiano Ronaldo, plotësisht e meriton Topin e Artë këtë vit.
Ylli i Barcelonës beson se konkurrenti i tij më i madh, Cristiano Ronaldo, është ai që e meriton Topin e Artë dhe shton se do të votojë mu për njëshin e Djajve të Kuq.

“Unë do ta jap votën time për Ronaldon. Ai i fitoi dy trofetë më të rëndësishme në sezon, Premierligën dhe Ligën e Kampionëe. Ai e meriton Topin e Artë“, ka thënë Messi.
Shtuar më 19/11/2008, ora 18:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori