Messi “rrëmben” topin e tripletës
“Do ta marr me vete këtë top”, kështu ka deklaruar Lionel Messi pas tripletës së tij të parë me Kombëtaren e Argjentinës falë fitores 1-3 në miqësoren e djeshme përballë Zvicrës së Xherdan Shaqirit me shokë.

"Është tripleta ime e parë dhe kjo më bën shumë të lumtur. Kombëtarja jonë ka shumë lojtarë të mëdhenjë dhe i njohim shumë mirë. Kemi me njëri-tjetrin raporte shumë të mira si brënda ashtu edhe jashtë saj", dekalroi i lumtur pas ndeshjes ylli argjentinas Lionel Messi. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2012, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori