Messi shuan ëndrrën e Interit
Messi
Messi eshte shprehur per televizionin SKY se deshiron ta mbylle karrieren e tij tek Barcelona. "Objektivi im eshte te qendroj pergjithmone tek Barcelona, por ne fund te karrieres time do doja te plotesoja deshiren time me te madhe per te luajtur ne Argjentine. Une tek Reali?? Jo, une kurre nuk do te shkoja tek Reali. Une falenderoj shume presidentin e Interit Massimo Morattin sepse ai flet shume mire per mua dhe me behet qejfi qe nje person kaq i rendesishem ka kete konsiderat per mua". Keto kane qene fjalet e Messit dje mbasdite per televizionin Sky.
Shtuar më 19/03/2011, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori