Messi tallet me Ronaldon (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Matias Messi shkaktoi shumë polemika në rrjetin social Twitter kur postoi një fotografi të dy futbollistëve më të mirë në botë, ku tregon trofetë e fituar nga futbollistët që nga viti 2009.

“Përshëndetje të gjithë, po ju përshëndes me një foto të vogël. Shpresoj se do t’iu pëlqejë. Mua më pëlqen shumë”, ka shkruar vëllai i MessitTwitter.

Më vonë ka postuar edhe një foto të Messit me katër Topat e Artë, dhe trofe të tjerë personal. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2013, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori