Messi te City? Për bastexhinjtë po (FOTO LAJM)

Manchester City - 2,50
Presidenti i Manchester City-t, sheiku Mansour ka një ëndërr të madhe: Lionel Messin. Për të siguruar shërbimet e yllit të Barcelonës ai është i gatshëm të bëjë gjithçka duke ofruar plot 200 milionë euro. E vërtetë apo jo lajmi ka vënë në lëvizje edhe kompanistë e basteve, të cilat kanë kuotuar lëvizjet e mundshme të "Pleshtit".

Sipas tyre, një transferim në "Etihad Stadium" është mëse i mundshëm ndaj dhe e kuotojnë me koeficientin 2,50. Më pak shanse për të shkuar te Paris Saint Germain që kuotohet me koeficientin 4,50, ndërsa një ribashkim me Pep Guardiolën te Bayern Munchen kuotohet me koeficientin 5,00. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2014, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori