Messi thyen rekordin historik te Barcelonës
Lionel Messi ka thyer një tjetër rekord në fanellën e Barcelonës.
Argjentinasi është bërë golashënuesi më i mirë në historiBarcelonës nga gjuajtjet e lira, shkruan lajmi.net.

Ylli i Barcelonës shënoi shkëlqeu dhe shënoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë në fitoren 3:0 te Barcelonës në ‘Camp Nou’ ndaj Bilbaos.

Ky gol e bën Messin golashënuesin më të mirë në histori te Barcelonës nga gjuajtjet e lira, me 27 gola gjithsejtë, që lë pas Ronaldo koemanin, me 26 të tilla./Albeu.com/

Shtuar më 04/02/2017, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori