Messi thyhen heshtjen: Qëndroj te Barcelona deri kur ...
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka dhënë një intervistë për revistën "Coach Magazine ", në të cilën ai jep një mesazh që mund të qetësojë tifozët e Barcelonës.

"Pleshti" i cili është duke negociuar rinovimin e kontratës së tij, ka folur për karrierën e tij te Barcelona. Kur u pyet në lidhje me ofertat e mundshme dhe nëse është duke kërkuar eksperienca të reja, Leo është i qartë, raporton Albeu.

"Unë gjithmonë kam thënë se Barcelona më ka dhënë gjithçka, ndaj jam këtu për aq kohë sa ata duan të jem. Dua të fitoj trofe këtu dhe kjo është arsyeja që nuk shoh pas", tha argjentinasi./albeu.com/
Shtuar më 18/01/2017, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori