Messi "turpëron" shokët e skuadrës (VIDEO)
Lionel Messi ka lënë pas dëmtimin duke u rikthyer në stërvitje me me pjesën tjetër të skuadrës.

Argjentinasi nuk luajti në ndeshjen e parë ndaj Bilbaos për shkak të një dëmtimi, ndërsa në stërvitjen më të fundi ai duket në super formë dhe së ndeshjen ndaj Betisit ai pritet të jetë titullar.

Argjentinas bëri lojë spektakolare në stërvitje duke i turpëruar disa prej shokëve të skuadrës, veçanërisht Arturo Vidalin. Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2019, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori