E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Messi vazhdon të mbetet idhulli i Neymar
Për ylli i ri të Barcelonës, Neymar, Lionel Messi mbetet idhulli i tij. Duke folur për jetën e tij të re në Spanjë,
ish-futbollisti i Santosit thotë se pëlqen qytetin, klubin dhe personat me të cilët punon.


Messi është mbi të gjithë. Unë e admiroj, ai është idhulli im. Unë e respektoj atë shumë. Ai ishte lojtari më i mirë në botë katër herë dhe është i uritur ta bëjë këtë sërish. Jeta ime në Barcelonë është e qetë, më pëlqen se si po shkojnë gjërat. E dua qytetin, klubin dhe personat me të cilët punoj. Gjithçka është perfekte”, tha Neymar për Football Espana.
Shtuar më 09/09/2013, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori