Messi vulos fitoren e Barcelonës (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Tottenhamit në "Wembley".

Ai që ka shënuar është përsëri Leo Messi në minutën e 90'. /albeu.com/

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 92'. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori