Zhvishet edhe Messi (FOTO LAJM)

Lionel Messi është imazhi i veshjeve intime të brandit me famë botërore Dolce & Gabbana për vitin 2013. Në një stil "alla David Beckham" ylli argjentinas i Barcelonës ka dashur të zbulojë edhe anën e tij sexy.

"Për ne është një nder i madh që të lidhim emrin tonë me atë të një kampioni si Leo Messi. Talenti i tij është i padiskutueshëm, por pasioni dhe freskia janë ato që e mbajnë atë në majën e futbollit botëror", u shprehën Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2013, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori