Messit i mungon Suarez, argjentinasi me kokën ulur në stërvitje (VIDEO)
Leo Messi si duket nuk është i kënaqur në stërvitjet e fundit me Barcelonës, pasi i’u largua shoku më i mirë i skuadrës.

Nga një video që e ka postuar mediumi spanjoll “El Chiringuito TV”, shihet Messistërvitje me kokën poshtë dhe i shqetësuar duket në fytyrë.
Shtuar më 26/09/2020, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori