Mesut Ozil, drejt altarit me bukuroshen Amine Gulse (FOTO LAJM)

E ndërsa në fushat e blerta në këtë periudhë po merr pak kënaqësi, Mesut Ozil mund të ngushëllohet larg futbollit në krahët e partneres së tij Amine Gulse.

Modelja dhe aktorja me origjinë turke, por e rritur në Suedi, është gati të shkojë në altar me numrin 10 të Arsenalit.

Ozil ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku ai shfaqet duke e puthur bukuroshen që në në krah, duke e komentuar:

"Me lejen e Zotit, përgjithmonë" Mos vallë se shpejti çifti do të organizojë ceremoninë martesore?

Shtuar më 15/01/2019, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori