Mesut Ozil, stërvitja e parë me Arsenal (FOTO LAJM)

Pas debatave të shumta që shkaktoi transferimi i tij, pas deklaratës së fortë të Florentino Perez se ai u largua nga Real Madrid për shkak të ish Miss Venzuelës Aida Yespica dhe pas përgënjeshtrimit që i bëri babai i tij menaxher Mesut Ozil ka zhvilluar sot stërvitjen e parë me skuadrën e tij të re, Arsenal.

Turko-gjermani ka qënë i pranishëm në London Colney duke demostruar se është shumë i lumtur tek "Topçinjtë" dhe se e ka harruar tashmë Real Madridin.

Mesut Ozil është parë shumë i afruar me dy gjermanët e tjerë të Arsenal, Lukas Podolski dhe Per Mertesacker. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori