Michael Oliver do të gjykojë finalen e FA Cup mes Unitedit dhe Chelseat
Pëlqej
Arbitri anglez Micheal Oliver do të gjykojë finalen e FA Cup mes të Manchester Unitedit dhe Chelseat.

FA ja ka besuar Oliverit finalen e FA Cup për sezonin 2017/18, ku do të ketë dy asistentët e tij; Lee Betts dhe Ian Hussin, me Lee Mason si arbitëri i katër.

Në këtë ndeshje do të hyjë në histori edhe Neil Swarbick i cili do të jetë në VAR, për herë të parë në histori të kupës më të vjetër në Angli dhe botë, FA Cup. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori