Mici: Penalltia nuk ishte
Pëlqej
Gledi Mici në procesin sportiv ka mohuar që të ketë qenë penalti ajo që ka fituar sot në Durrës kundër Teutës.

“Kontakt ka pasur, por penallti nuk është. Pse u rrëzova? Puna ime…!”, deklaroi mbrojtësi i Skënderbeut.

Ndërkaq edhe ish-gjyqtari i njohur i FIFA-s, Lorenc Jemini deklaroi se penalltia e Micit nuk është dhe nuk duhej dhënë. /albeu.com
Shtuar më 23/10/2017, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori