Mihajlovic: Kurrë nuk do të jem trajner i Milanit
Pëlqej
Mihajlovic
“Unë nuk do të mundja kurrë të stërvitja Milanin, përfat të keq ose për fat të mirë.. Ka qënë një lojtar I Interit”. Ka thënë Sinisa Mihajlovic, trajner I Fiorentinës gjatë konferencës së shtypit në vigjilje të ndeshjes kundër Milanit në kampionat. “E konsideroj një nga skuadrat më të mira në botë por nuk do të mundja kurrë të isha trajner I tyre. Ashtu siç nuk do të isha trajner I Romës, Genoas dhe Palermos. E di që shkoj kundër rrymës por kshu jam gatuar une”.(albeu.com)
Shtuar më 20/11/2010, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori