Mike Tyson "çmendet" nga gëzimi pas fitores së Fury (VIDEO)
Tyson Fury ka mposhtur Deontay Wilderin dhe është shpallur kampion në WBC.

Fury zhvilloi një nga meçet më të mira në karrierën e tij – duke vazhduar kështu në 31 ballafaqime pa humbje – kurse Wilder u njoftua me humbjen për herë të parë.

Në publik ishte edhe legjenda e boksit, Mike Tyson.

Pas fitores së Furyt, ai u "çmend" nga gëzimi.
Shtuar më 23/02/2020, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori