Mikel se shpejti ne Chelsea?
Pëlqej
Albeu.com
“Negociatat nё mes dy palёve tashmё zhvillohen pёr dy javё dhe kanё mbetur edhe disa detaje tё vogla. Lojtari ёshtё i lumtur nё klub dhe klubi dёshiron ai tё nёnshkruajё marrёveshje tё re afatgjate”, ka thёnё agjeni i lojtarit.
Mesfushori i Chelseat, John Obi Mikel, ёshtё afёr nёnshkrimit tё njё kontrate tё re pesёvjeçare me klubin anglez.

“Negociatat nё mes dy palёve tashmё zhvillohen pёr dy javё dhe kanё mbetur edhe disa detaje tё vogla. Lojtari ёshtё i lumtur nё klub dhe klubi dёshiron ai tё nёnshkruajё marrёveshje tё re afatgjate”, ka thёnё agjeni i lojtarit.

“Nuk ka kurrfarё problemi dhe dyja palёt janё nё rrugё tё duhur. Pёr disa ditё gjithçka do tё pёrfundoi. Lojtari gjendet nё klubin e duhur, atje ku tifozёt e vlerёsojnё shumё dhe ai ndjehet si nё shtёpi”, ka vazhduar mё tej agjenti.
Shtuar më 04/11/2008, ora 18:30
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori