Milan, 4 ide për sulmin
Marco Borriello
Sipas asaj që shkruan "Gazzetta dello Sport", Marko Borrielo është realisht në mendjen e drejtuesve të Milanit për të ardhur në Milanelo në merkaton e janarit.
Përveç se nuk po gjen hapësirat e duhura në Romën e Luis Enrikes, klubi verdheblu mund ta japë bomberin italian në fotmë huazimi tek Milan deri në qershor.

Të njëjtën gjë kërkon edhe Galiani me Braidën duke mos dashur të shpenzojnë shuma të mëdha parash.

Në listë për sulmin kuqezi janë edhe Maxi Lopez, Didier Drogba dhe Adrian Mutu i cili duket se i ka bërë gati valixhet për tu larguar nga Cesena. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2011, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori