Milan apelon kartonin e kuq të Higuainit
higuain
Avokatët e Gonzalo Higuain dhe Milan kanë apeluar rastin e kartonit të kuq të këtij të parit, pasi që Serie A e dënoi me dy ndeshje moslojë.

Sipas Sky Sport Italia, HIguain do të dëshmojë bashkë me avokatët e Milan në Romë të premten për këtë dënim.

Ata duan që dënimi i tij të ishte nga dy ndeshje moslojë. Edhe arbitri Paolo Silvio Mazzoleni po ashtu do të dëshmoi në këtë seancë të apelit nesër
Shtuar më 22/11/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori