Milan-Atalanta, formacionet zyrtare: Milani kërkon medoemos fitoren
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes SPAL dhe Milan.

SPAL dhe Milan do të përballen nga ora 20:30. Kjo ndeshje është shumë e vlefshme për Kuqezinjtë, që do të kërkojnë fitore me shpresën që Interi ose Atalanta do të lëshojë pikë për të siguruar një vend në Champions.

Në të kundërtën, sezonin e ardhshëm do të bëjë gara në Europa League.

SPAL XI: Viviano; Cionek, Vicari, Bonifazi; Lazzari, Valoti, Murgia, Kurtic, Fares; Petagna, Antenucci

Milan XI: G Donnarumma; Abate, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Calhanoglu; Suso, Piatek, Borini
Shtuar më 26/05/2019, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori