Milan barazon rezultatin ndaj Olympiakosit (VIDEO)

Milan ka barazuar rezultatin ndaj Olympiakosit në "San Siro".

Ai që ka shënuar është Patrick Cutrone në minutën e 70'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori