Milan bën "poker" dhe rimerr kreun (VIDEO)
Milani shkatërruar 4-0 në shtëpi Crotonen.

Ishin dy golat e Ibras dhe dy të Rebic që i dhuruan suksesin kuqezinjve.

Ndërkohë, me këtë fitore Milani merr kreun e Serie A me 49 pikë 2 pikë më shumë se Interi që mban vendin e dytë. /albeu.com/

Shtuar më 07/02/2021, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori