Milan bën tris në Zvicër (VIDEO)
Tris i Milanit në Zvicër. Skuadra e Massimiliano Allegrit ka fituar 1-3 në Bernë në miqësoren përballë Young Boys. Edhe pse vendasit e mbyllën pjesën e parë në avantazh falë golit të Nuzzolo në minutën e 39, kuqezinjtë përmbysën gjithçka në favor të tyre.

Kaka, Saponara dhe Cristante ishin futbollistët që me golat e tyre i dhanë fitoren Milanit që më në fund arrin të fitojë, qoftë edhe një miqësore. /albeu.com/

Young Boys-Milan 1-3
39' Nuzzolo (Y); 56' Kakà; 71' Saponara; 74' Cristante
Shtuar më 17/11/2013, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori