Milan, Chelsea kërkon El Shaarawy-n
Sipas asaj që raporton sot "Goal Italia", një tjetër klub ka shfaqur interese për sulmuesin e Milanit Stephan El Shaarawy. Bëhet fjalë për Chelsea-n e Jose Mourinhos, që ka nisur tashmë punën për të mbërritur te lojtari.

Klubi kuqezi po shqyrton mundësinë e shitjes së El Shaarawy-t për shifrën e rreth 15 milionë eurove dhe për të nisur mëm pas gjuetinë për gjetjen e një tjetër sulmuesi.

Mattia Destro mbetet objektivi parësor i Milanit, por jo vetëm pasi po përmendet orët e fundit edhe ai i Daniel Osvaldos, i cili nuk po kalon momente të mia me Interin dhe Roberto Mancinin. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori