Milan dhe Inter ndezin derbin dhe në merkato, Kovacic dëshirë e përbashkët
Sipas gazetës Tuttosport, Interi u përpoq ta rikthente Kovacicin në merkaton e janarit, por Reali ia mbyllën derën për ndonjë marrëveshje.

Megjithatë, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ende është i gatshëm të marrë një marrëveshje dhe do të përpiqet përsëri në verë për shërbimet e tij.

Ata mund të përballen me konkurrencën e rivalëve të tyre të qytetit, me gazetën ku thuhet se kuqezinjtë kërkojnë një mesfushor me cilësitë e tij.

Drejtori sportiv, Massimiliano Mirabelli ka punuar në Inter më parë dhe është i njohur të jetë një admirues i madh i Kovacicit./albeu.com/
Shtuar më 08/03/2018, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori