Milan dhe Napoli qarkullojnë në fushë, 90 minuta përgjumje në San Siro (VIDEO)

Pritej te kishe spektakël, nuk dha. Pritej të dhuronte gola, nuk pati.

Një 90 minutësh për të harxhuar energji rezultoi në San Siro sfida Milan- Napoli. Milan përtej mungesave të mëdha si Bonucci dhe Romagnoli arriti ta mbajë portën e paprekur ku meritat të padiskutueshme pati dhe Donnarumma që bërë disa ritje spektakolare.

Gardiani pati një mbrëmje të veçantë si ndeshjen numër 100në Seria A ku me shuëm gjasa do të jetë dhe lojtari i ndeshjes. Me këtë barazimështë Juventus ajo që fiton ku pas pak minutash do të nisë marrshet për të marrë kryesimin edhe me më shumë epërsi. /aleu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori