Milan dhe PSG bëhen gati për shkëmbimin e madh
PSG dhe Milani po e mendojnë një shkëmbim të madh.

Parisienët janë gati të ofrojnë Edinson Cavanin për të nënshkruar me Gianluigi Donnarumman.

Sipas “Gazzetta dello Sport” Milani e dëshiron shumë një shkëmbim të tillë pasi uruguaiani do të ofronte garanci për repartin e sulmit.

Mbetet të shihet nëse do të finalizohet ky shkëmbim i mundshëm pasi duhet marrwveshja edhe e dy lojtarëve në fjalë.
Shtuar më 16/05/2018, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori