Milan, Di Maria "liron" Ibrahimoviçin?
Lajme të mira nga Franca për Milanin përsa i përket Zlatan Ibrahimoviç. Akordi mes PSG dhe Manchester United për transferimin e Angel Di Maria në Paris për shumën e 65 milionë eurove, sipas "Sportmediaset", mund të sjellë rikthimin e suedezit në ngjyrat kuqezi, përcjell Portali Albeu.

Rikthimi i Ibrahimoviç te Milani përflitet prej kohësh dhe është një ndër dëshirat e presidentit Silvio Berlusconi. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2015, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori