Milan dorëzon listën e plotë tek UEFA për Europa Leaguen
Pëlqej
Është koha qw Milan të mendojw për Ligwn Evropiane. Ekipi i trajnuar nga Vincenzo Montella do të debutojë më 14 shtator kundër Austrisë Vjenës. Rossonerët i ka dorwzuar UEFA-s listën e lojtarëve që do të marrin pjesë në fazën e grupeve.

Surpriza është prania José Sosa, i cili ishte gjithnjë e më afër largimit nga Milanit për tek Trabzonspor. Ka edhe Gabriel Paletta dhe Gustavo Gomez në listë, pwrcjell Albeu.com.

Lista e plotw wshtw kjo:
1) ABATE
2) ANTONELLI
3) BIGLIA
4) BONAVENTURA
5) BONUKCI
6) BORINI
7) CALABRIA
8) CALHANOGLU
9) CONTI
10) CUTRONE
11) DONNUMUMMA A.
12) DONNUMUMMA G.
13) GABBIA
14) GOMEZ
15) GUARNONE
16) KALINIC
17) KESSIE
18) LOCATELLI
19) MAURI
20) MONTOLIVO
21) MUSCLE
22) PALETTE
23) RODRIGUEZ
24) ROMAGNOLI
25) ANDRÉ SILVA
26) SOSA
27) SUSO
28) STORARI
29) ZANELLATO /albeu.com/
30) ZAPATA
Shtuar më 02/09/2017, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori