Milan: Duhet një sulmues, gati emrat
Pëlqej
Gjithmonë në fushë, rotacioni nuk e prek. Për Zlatan Ibrahimovic është një periudhë super pune. Sidoqotë një zëvendësim është I nevojshëm.Dhe kështu duke ardhur janari kthehen në modë dy emra për sulmin e Milanit. I pari është ai I Alessandro Matri I Cagliarit. Dy klubit flasin prej kohësh por akoma nuk kanë arritur në një marrëveshje. Emri I dytë është ai I Rolando Bianchit të Torinos që në anën e tij ka agjentit e lidhur me Milanin Mino Raiola. (albeu.com)
Shtuar më 27/11/2010, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori