Milan dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO)
Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Cagliarit në "San Siro".

Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian, Lucas Paqueta në minutën e 22'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 27'. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori