Milan e gjen mënyrën si të arrijë tek Belotti
I riu Patrick Cutrone është ndër lojtarët më në formë te Rosonerrët ndërsa Kalinic në garën e sulmuesve është aktualisht në situatën më të keqe, shkruan Corriere dello Sport.

Corriere dello Sport gjithashtu pohon se Milan do të kërkojë gjatë verës shërbimet e sulmuesit të Torinos, Andre Belottit.

Milan thuhet se i ofroi torinezëve Kalinicin në një përpjekje për të ulur kompensimin për futbollistin 24-vjeçar. Pëepos kroatit Milani do të duhet të shto dhe një shumërreth 25-30 mln euro. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori