Milan e shikon Mandzukicin si ilaç për sulmin
Pëlqej
Sipas Calciomercato.com, Kaliniç pritet të shitet për 25 milionë euro nga Fiorentina dhe Milani nuk është i interesuar që ta blej kartonin e sulmuesi dhe në vend të tij pritet ta sjellin Mario Mandzukicin.

Ky i fundit është i hidhëruar me strategjinë e trajnerit Max Allegri, i cili po preferon ta vendos sulmuesin në krahun e majtë në vend të pozitës së zakonshme të qendrës.

Milan dhe Juventus kanë treguar se dinë të shkëmbejnë lojtarë tek njëri-tjetri ku De Schilio dhe Bonucci e treguan këtë merkaton e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori