Milan e shikon si të vështirë Moratan, por jo sulmuesin tjetër madrilen
Pasi Aubameyang, Belotti, Kaliniç dhe Morata nuk po arrihen dotë në një përfundim. Milan ka drejtuar sulmin tek Karim Benzema.

Tuttsport lakmon emrin e francezit të Real Madrid për sulmin e Rossonerëve. Milani ka gati për të sjellë një bomber mes shifrave 60 dhe 70 milionë euro, përcjell Albeu.com.

Benzema mund të arrihej për vlerën rreth 65 deri në 70 milionë në merkato por Florentino Perez, për momentin, e sheh si një lojtarë të nevojshëm për ekipin e tij. Rossonerët mund ti ofrojnë një pagë prej 10 milionë në sezon, përfshirë edhe bonuset. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori