Milan-Fiorentina mbyllet pjesa e parë me rrjeta të pa prekura
Është mbyllur me rrjeta të pa prekura pjesa e parë mes Milanit dhe Fiorentinës e cila po zhvillohet në stadiumin San Siro.

Loja në përgjithësi ka qënë e barabartë më një dominim të lehtë nga ana e kuqezinjve. Ndërkohë në këtë sfidë Cutrone ka përfunduar në stol teksa Gatuso ka aktivizuar Castillejon në vënd të italianit, shkruan Albeu.com.
Shtuar më 22/12/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori