Milan fiton ndaj Ludogoretsit dhe kualifikohet në Europa League (VIDEO)
Pëlqej
Milan ka arriturt të fitojë sonte ndaj Ludogoretsit me rezultatin minimal 1-0 në "San Siro".

Goli që i dha fitoren Milani e shënoi Fabio Borini në minutën e 21'-të.

Në ndeshjen e parë italianët fituan me shifrat 3-0.

Pas kësaj fitore Milani kualifikohet në raundin tjetër të UEFA Europa League. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori